3d Yazici Severler Sizleri Buraya Topluyoruz


14/12/202106/03/2022No comments

Hello people who are interested in 3D printers.

3dkatmanlar-olusumu

Katmanlar (Tabakalar şeklinde) Üst üste oluşur

Welcome to the world of 3D Printers.
3D prints are produced based on Additive manufacturing in 3D Printers.

Sevgili 3D Yazıcı ile ilgilenen kişiler

3D yazıcı kullanmaya karar vererek ilk adımı atmış bulunuyorsunuz.

3D Yazıcılar ile hayallerimizdeki 3D baskıları veya farklı tasarımları kendi istek ve kabiliyetlerimiz ile elde etme imkanını rahatlıkla bulabiliyoruz.

İlk kez 3D yazıcı ile tanışanlar ile, 3D yazıcılar konusunda belli bir birikimi olan kişilerin 3D baskı üretimlerine bakışları ve anlayışları farklılık gösterir.

 

İlk 3D yazıcı ile uğraşmaya başlayan kişiler, bazen karşılaştıkları zorluklar ve hatalar karşısında 3D yazıcı ile 3D baskı işlemlerine veda edebilmektedirler.

Bu aşamada önemli bir karar verip devam etmek isteyenler ise, 3D Baskı alma işlemleri yapmada belirli bir mesafe almayı göz önüne alan başarılı arkadaşlarımızda olmaktadırlar.

 

Bu 3D yazıcı işine girerken, çoğu kişinin kafasına takılan bir çok husus vardır. Bunların başında hangi yazıcıyı alayım? sorusu gelmektedir.

Herhangi bir eşya mal alırken ne yapıyor isek öyle davranmalıyız. Örnek ayakkabı almak istediğimizde, davrandığımız gibi davranmalıyız.Hemen girip almıyoruz. En başta bütçemizi göz önüne alıyoruz. Sonra zevkimize göre karar verebiliyoruz.

3D yazıcı almadan öncede önce bütçemize göre davranmalıyız. Sonra ne amaç ile kullanacağımıza göre yönümüzü belirlemeliyiz.

 

Mutlaka her 3D Yazıcı kullanmaya başlayanın başına gelenler vardır. Bu nedir? denilir ise, 3D nesneyi tablaya tutturma kabiliyetini kazanmaktır. 3D Yazıcı da 3D Nesne tablaya yapışma sorunu ile vazgeçenler olmaktadır.

 

Bu kararlı ve devamlılık isteği içerisindeki arkadaşlarımıza tekrar hoş geldiniz diyorum.

Başarılar bizleri ve sizleri iyi bir 3D yazıcı kullanıcısı durumuna getirecektir.

Post a Comment