3D Yazıcı ile Hazırladığım Parçalar

A8Net 3D yazıcımı parçalarını birleştirerek tamamladım. 3D Yazıcı ile hazırladığım 3D Nesneler oluşturdum. Hazırlık olarak 3D yazıcıyı öğrenmeyi de kolaylaştırdılar. Hazırladığım parçaları çeşitlendirmeye çalıştım.

Çoklu Örnekler
Karışık 3d Ürünler


3D Yazıcı ile ürettiğim ürünlerden örnekler

A8Net 3D Yazıcım
A8Net 3D Yazıcım

İsterseniz Adınıza bir Anahtarlık hazırlayabilirim. İsimlik olarak kullanma imkanı verecek büyüklükte hazırlanabilir. Ebatlarını sizin istediğiniz ölçülerde hazırlayabilirim.

A8Net 3D Yazıcımın Çıkardığı Ürünlerin BOYUTLARI 220X220X220CM ölçülerinde olabilir.


Zincir
Zincir
3D Yazıcı çalışıyor
Yazıcı çalışıyor
3D Çeşitli Parçalar
Çeşitli Parçalar
Simply Programı ile 3D Çeşitli Parçalar
Simply Program Görünümü
Silindirik vazo,Logo Robot ve Robot parçaları, Yelkenli, Araba ,Tank, Uçak aklınıza gelebilecek çok çeşitli parçaların 3D Yazıcı ile elde edilmesi mümkündür.

Evimizdeki çeşitli makina ve araç gereçler için farklı ihtiyaç giderici 3D nesneler oluşturulabilir. Yazın serinlik vermesi için ve bilgisayarımızın ısınmaması için fan tertibatı oluşturarak bilgisayarı rahatlatabiliriz.


Bilgisayar Fanı
Bilgisayar Fanı

Yapboz şekilleri ile çocukların zeka seviyelerini geliştirecek oyun oynayarak öğrenme imkanı verecek, Nesnelerin 3D yazıcı ile oluşturulması olanağı vardır.
3D Yazıcı ile yaptığım ürünleri Okullarda sergileme imkanım oldu. Bir çok öğrenci İsimlerinden, anahtarlık yaptırdılar. Bazı kişiler arabaları için Telefon numaralarını yazdırarak, arabalarının önlerine koyacaklarını belirtiler.

Gelir amaçlı 3D Yazıcı satın almak isteyenler çok farklı fikir ve tasarımlar ile 3D nesnelerin çeşitliliğini artırabilir.


Kedicik
Kedicik Figürü

İstediğiniz renklerde Kedicik, Aslan, Kartal,Bülbül vs. şekillerde figürler hazırlayabilirim. Sizin seçerek belirleyeceğiniz resimlerde 3D yazıcı ile çıkartılabilir. Ben kedicik figürünü çıkarıp, arkasına iki yönlü band kullanarak oda Kapımın camına yapıştırdım. Karşı köşesine de Dünya gezegen resmini yapıştırdım. Sanki Dünya resmine bakıyormuş gibi görünüyor. Renkli olarak farklı figürler de tasarlanabilir.

Her türden hayvan, çiçek, bebek, değişik ev eşyası figürleri 3D nesne olarak oluşturulabiliyor.
Mavi Osmanlı Tuğrası
Osmanlı Tuğrası
Osmanlı Tuğrası olarak hazırladığım Perde süsü olarak kullanabilirsiniz. Farklı şekillerde istediğiniz figür, Resim farklı boyutlarda hazırlama imkanı vardır. İnce kalınlıklarda olmasına gerek yoktur. İsterseniz Topuz şeklinde her türlü şekilde yapılabilir. Renklerini değiştirerek farklı bir görsellik kazandırılabilir. Dolgu değerini yüzde yüz alarak sağlamlığını artırmak gerekmektedir.


Kaplumbağa Telefon Tutucu
Kaplumbağa

Tosba Telefon Tutucusu
Tosba Telefon Tutucusu
Pembe Kolye Anahtarlık
Pembe Anahtarlık

Pembe renk tercihi ile Kalp resimden bir Anahtarlık yapmak istedim. Kızımda biraz süsleme yaptı. Çizim ve Kod çıkarma ile ilgili Mastercam programından faydalanarak, Kalp resmini çıkardım. Daha sonra İstenilen yazıyı yazdım. Kabarma yaparak yazıyı belirginleştirdim. Simply programından bilgisayar üzerinden A8Net Yazıcıma kodu gönderdim. Öncesinde ayarlamalarda bulundum. Karar verdiğim ayarlamalara göre yazıcıdan parçayı hazırladım.

Karışık Ürünler
Karışık Hazırlanmış 3D Ürünler
Telefon Şarj Kablolarını  dağınık halden kurtarın. Telefon Şarj Kablolarını sarın, yer kaplamasın. Çantaların içerisine kulaklığımızı zahmetsizce atarız. Tekrar kulaklığımızı kullanmak istediğimizde her şeye dolandığı için hemen çıkarıp kullanmakta zorluk çekeriz.
Kalpli Canım Annem
Pembe Büyük Kalp Anne Hediyesi
Öğrencilerden bir tanesi annesine hediye hazırlamamı istedi. Mastercam programında Kalp resminin üzerine öğrencinin istediği yazıları kabarma biçiminde yükseklik vererek yazıların belirgin olmasını sağladım.  Sonra da arkadaşı için anahtarlık yapmamı istedi. Verilen isimi de düzenledim. Düzenlediğim ayarlara göre A8Net yazıcım ile parçaların çıkmasını sağladım.